türkce
Logoleiste
Image

 

Für den Inhalt dieser Seite ist eine neuere Version von Adobe Flash Player erforderlich.

Adobe Flash Player herunterladen

Headlines

Hukuk Büromuz

Özel istekleriniz sizi bize yöneltir. Bizim danışmanlık hizmetlerimiz de çok özeldir, çalışmarımız sonuç alıcı ve yetkindir. Hakça uzlaşmayı da göz önünde tutarak, özünde ise her zaman sizin çıkarlarınızı en uygun şekilde temsil etmek görevimizdir.

Biz uluslararası boyutlarda Alman ve Türk Ticaret ve Şirketler hukuku ile Enerji hukuku ağırlıklı çalışan bir Hukuk Bürosuyuz. Ayrıca yetkili uzmanlarımızla birlikte vergi ve şirketler danışmanlığı alanlarında sizin gereksinimlerinizi geniş kapsamlı, bütünsel temelde irdeler ve derinlemesine değerlendirir, daima ideal hedefi gözeterek, hukuksal çerçeve içinde çıkarlarınızın ekonomik olarak en uygun gerçekleşmesi hizmetini sunarız. Hukuk Büromuz çok sayıda ortaklaşa çalışmalar da yapmaktadır: Büromuz işbirliği içinde olduğumuz diğer yetkin uzman meslektaşlarımızla birlikte tüm hukuksal alanlarda da sizin için en uygun çözümleri üretecektir.

Yalnızca küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) ile yatırımcılara danışman olarak değil, müvekkilerimizin karar verme süreçleri boyunca da uzman olarak yanlarında bulunuyor ve gerekirse müvekkilerimizi çıkarlarına uygun adımlar atmaları konularında yönlendiriyoruz. Özellikle ulusal ve uluslararası büyük şirketler ve özel kişiler, bizim bu bütünsel bakış tarzımızın arkasındaki çok geniş kapsamlı danışmanlık hizmetlerimize büyük önem ve değer vermektedirler.

Bize hem telefon hem de mail ile ulaşabilirsiniz.

Karşılıklı görüşmemizde sizin sorununuzu en iyi anlar, değerlendirir ve konuyu irdeleyerek en iyi sonuca ulaşabiliriz.

Elbette işinizin her aşamasında yanınızda olacağız...

 

Sidebar00

Anwaltskanzlei Alstertor • Alstertor 20 • 20095 Hamburg • Germany • Tel.: +49 (0)40 769 788 90 • Tel.: +49 (0)40 769 788 87 • Faks: +49 (0)40 769 788 91